Kategorie

Producenci

Rękawice biologiczne 

There is 1 product.

Rękawice biologiczne

Przed szkodliwymi czynnikami chemicznymi można się zabezpieczyć na różne sposoby. Do ochrony dłoni służą m.in. rękawice. Jednak nie zawsze można je użyć albo okazuje się to niewygodne. Co wtedy? Wówczas warto sięgnąć po maści, pasty, żele i kremy. Wszystkie tego rodzaju preparaty określane są jako rękawice ochronne biologiczne Secol.

Środki ochrony skóry dłoni mogą mieć działanie hydrofobowe albo hydrofilowe. Pierwsze nie dopuszczają do kontaktu wody, zasad, kwasów i ich roztworów z tkanką. Innymi słowy: takie rękawice biologiczne chronią przed działaniem wilgoci, detergentów i mydeł w płynie.

Jeśli pracujemy z rozpuszczalnikami, smarami czy olejami, musimy użyć kremów hydrofilowych. Dlaczego? Produkty tego rodzaju nie rozpuszczają się w wodzie, dlatego dają ochronę przed substancjami organicznymi, w tym pestycydami, farbami, lakierami.

  • W magazynie
    Rękawice biologiczne SECOL w formie hydrofilowego żelu ochronnego. produkt najlepszy do branż Przemysł chemiczny Przemysł spożywczy, lecznictwo, laboratoria
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji