Kategorie

Producenci

Rękawice ocieplane i termoodporne 

Jest 66 produktów.

Rękawice ocieplane i termoodporne

Gdy temperatura powietrza spadnie poniżej zera, warunki pracy pogarszają się. Zimno potrafi mocno dać się we znaki. Jego konsekwencją może być np. reumatyzm. By nie dopuścić do wystąpienia tych negatywnych konsekwencji, warto stosować w pracy rękawice robocze ocieplane.

W zależności od modelu wyroby te produkowane są z różnych materiałów. Ich cechą wspólną jest występowanie wewnętrznych warstw o podwyższonych parametrach termicznych, np. tzw. polaru, tj. dzianiny z przędzy poliestrowej z mikrowłókien. Jako warstwy termoizolacyjnej w rękawicach używa się też lateksu albo neoprenu.

Jednak rękawice ochronne ocieplane potrzebne są nie tylko zimą. To obowiązkowe wyposażenie osób pracujących z klimatyzatorami, w chłodniach, przy agregatach. One codziennie stykają się z zimnem konwekcyjnym albo kontaktowym, nierzadko też z cieczami. By się przed nim ochronić, ubierają rękawice spełniające wymagania normy EN 511.

na stronę
 • W magazynie
  Rękawice ochronne ocieplane polarem. produkt najlepszy do branż Przemysł ciężki (także ciężkie prace budowlane) Mechanicy i operatorzy maszyn i urządzeń Prace magazynowe (transport i przeładunek)
 • W magazynie
  Rękawice ochronne ocieplane kożuszkiem. produkt najlepszy do branż Przemysł ciężki (także ciężkie prace budowlane) Mechanicy i operatorzy maszyn i urządzeń Prace magazynowe (transport i przeładunek)
 • W magazynie
  Rękawice ochronne ocieplane. produkt najlepszy do branż Mechanicy i operatorzy maszyn i urządzeń Prace budowlane (montażowo-instalacyjne)
 • W magazynie
  Rękawice ochronne drelichowe ocieplane. produkt najlepszy do branż Prace magazynowe (transport i przeładunek)
 • W magazynie
  Rękawice ochronne drelichowe ocieplane. produkt najlepszy do branż Prace budowlane (montażowo-instalacyjne) Mechanicy i operatorzy maszyn i urządzeń
 • W magazynie
  Rękawice ocieplane wykonane z pomarańczowego polaru. produkt najlepszy do branż Prace budowlane (montażowo-instalacyjne) Mechanicy i operatorzy maszyn i urządzeń
 • W magazynie
  Rękawice ochronne ocieplane, powlekane. produkt najlepszy do branż Prace budowlane (montażowo-instalacyjne) Mechanicy i operatorzy maszyn i urządzeń Prace magazynowe (transport i przeładunek)
 • W magazynie
  Rękawice ochronne ocieplane. produkt najlepszy do branż Prace magazynowe (transport i przeładunek) Mechanicy i operatorzy maszyn i urządzeń
 • W magazynie
  Rękawice ochronne ocieplane, powlekane. produkt najlepszy do branż Przemysł samochodowy Mechanicy i operatorzy maszyn i urządzeń Prace magazynowe (transport i przeładunek)
 • Rękawice ochronne ocieplane. produkt najlepszy do branż Mechanicy i operatorzy maszyn i urządzeń Prace budowlane (montażowo-instalacyjne)
 • W magazynie
  Rękawice ochronne ocieplane kożuszkiem wzmacniane skórą świńską. produkt najlepszy do branż mechanicy i operatorzy maszyn i urządzeń prace budowlane (montażowo-instalacyjne) prace magazynowe (transport i przeładunek) przemysł ciężki (także ciężkie prace budowlane)
 • Rękawice ochronne ocieplane kożuszkiem wzmacniane skórą świńską. produkt najlepszy do branż mechanicy i operatorzy maszyn i urządzeń prace budowlane (montażowo-instalacyjne) prace magazynowe (transport i przeładunek) przemysł ciężki (także ciężkie prace budowlane)
Pokazuje 1 - 12 z 66 elementów