Kategorie

Producenci

Trzewiki 

Jest 58 produktów.

Trzewiki

Trzewiki robocze to buty specjalnego przeznaczenia sięgające za kostkę. Chronią przed podstawowymi zagrożeniami, jakie czyhają na pracowników fizycznych: chłodem, deszczem, upadkiem, zgnieceniem stopy oraz jej urazami mechanicznymi mogącymi wyniknąć z przypadkowego zetknięcia się palców z ostrym przedmiotem.

Trzewiki ochronne mają grubą podeszwę. Niekiedy ich noski wzmacniane są metalową wstawką lub gumową nadlewką. Ma to ochronić stopę przed uderzeniem i zgnieceniem oraz zapobiec przedwczesnemu zużyciu się buta. Wierzch buta BHP pokryty jest hydrofobową skórą. Natomiast jego poliuretanowa podeszwa ma antypoślizgowe właściwości i wykazuje odporność na działanie olejów.

To wszystko sprawia, że buty robocze są dość uniwersalne. Stanowią podstawowy wybór kierowników BHP w zakładach przemysłowych, usługowych i firmach z branży budowlanej.

na stronę
 • W magazynie
  Buty do pracy w przemyśle, chroniące przed wciągnięciem w koła zębate PROTECTOR BIS. produkt najlepszy do branż obróbka termiczna przemysł ciężki (także ciężkie prace budowlane)
 • W magazynie
  Buty podwyższane bezpieczne NEW RENO. produkt najlepszy do branż prace magazynowe (transport i przeładunek) przemysł ciężki (także ciężkie prace budowlane) prace budowlane (montażowo-instalacyjne)
 • W magazynie
  Buty podwyższane NEW ROCK o niezwykłym komforcie noszenia. produkt najlepszy do branż mechanicy i operatorzy maszyn i urządzeń prace budowlane (montażowo-instalacyjne) przemysł ciężki (także ciężkie prace budowlane)
 • W magazynie
  Podwyższone buty do prac w hutach szkła oraz w wysokich temperaturach, odporne na przecięcia. produkt najlepszy do branż obróbka termiczna przemysł ciężki (także ciężkie prace budowlane)
 • W magazynie
  Buty NEW TAGO typu trzewik z ochronną zakładką na przodzie buta zapinaną na klamrę. produkt najlepszy do branż mechanicy i operatorzy maszyn i urządzeń prace magazynowe (transport i przeładunek) przemysł ciężki (także ciężkie prace budowlane)
 • W magazynie
  Buty typu kozak NEW URAL zapewniające izolację od zimna. produkt najlepszy do branż mechanicy i operatorzy maszyn i urządzeń prace magazynowe (transport i przeładunek) przemysł ciężki (także ciężkie prace budowlane)
 • W magazynie
  Podwyższane buty VALZER odporne na wodę i niekorzystne warunki atmosferyczne. produkt najlepszy do branż mechanicy i operatorzy maszyn i urządzeń prace magazynowe (transport i przeładunek) przemysł ciężki (także ciężkie prace budowlane)
 • W magazynie
  Podwyższone buty WELDER BIS do pracy w trudnych warunkach terenowych - idealna ochrona dla spawacza. produkt najlepszy do branż obróbka termiczna przemysł ciężki (także ciężkie prace budowlane)
 • W magazynie
  Wysokie buty dla drwali WOODSMAN BIS z zabezpieczeniem przed przecięciem piłą. produkt najlepszy do branż rolnictwo i ogrodnictwo
 • W magazynie
  Buty profesjonalne. produkt najlepszy do branż obróbka termiczna przemysł ciężki (także ciężkie prace budowlane)
Pokazuje 49 - 58 z 58 elementów