Kategorie

Producenci

Trzewiki 

Jest 58 produktów.

Trzewiki

Trzewiki robocze to buty specjalnego przeznaczenia sięgające za kostkę. Chronią przed podstawowymi zagrożeniami, jakie czyhają na pracowników fizycznych: chłodem, deszczem, upadkiem, zgnieceniem stopy oraz jej urazami mechanicznymi mogącymi wyniknąć z przypadkowego zetknięcia się palców z ostrym przedmiotem.

Trzewiki ochronne mają grubą podeszwę. Niekiedy ich noski wzmacniane są metalową wstawką lub gumową nadlewką. Ma to ochronić stopę przed uderzeniem i zgnieceniem oraz zapobiec przedwczesnemu zużyciu się buta. Wierzch buta BHP pokryty jest hydrofobową skórą. Natomiast jego poliuretanowa podeszwa ma antypoślizgowe właściwości i wykazuje odporność na działanie olejów.

To wszystko sprawia, że buty robocze są dość uniwersalne. Stanowią podstawowy wybór kierowników BHP w zakładach przemysłowych, usługowych i firmach z branży budowlanej.

na stronę
 • W magazynie
  Buty bezpieczne BCH. produkt najlepszy do branż Prace budowlane (montażowo-instalacyjne) Mechanicy i operatorzy maszyn i urządzeń Obróbka termiczna Przemysł ciężki (także ciężkie prace budowlane)
 • W magazynie
  Buty bezpieczne BCL. produkt najlepszy do branż Prace budowlane (montażowo-instalacyjne) Prace magazynowe (transport i przeładunek) Mechanicy i operatorzy maszyn i urządzeń
 • W magazynie
  Buty bezpieczne BCR. produkt najlepszy do branż Przemysł ciężki (także ciężkie prace budowlane) Prace budowlane (montażowo-instalacyjne) Mechanicy i operatorzy maszyn i urządzeń Prace porządkowe
 • W magazynie
  Buty bezpieczne ocieplane BCU. produkt najlepszy do branż Prace pożądkowe Mechanicy i operatorzy maszyn i urządzeń Prace budowalne (montażowo-instalacyjne) Przemysł ciężki ( także ciężkie prace budowlane)
 • W magazynie
  Buty bezpieczne ocieplane BCW. produkt najlepszy do branż Prace magazynowe (transport i przeładunek) Prace budowalane (montażowo-instalacyjne) Prace porządkowe Przemysł ciężki (także ciężkie prace budowlane)
 • W magazynie
  Buty typu trzewik. produkt najlepszy do branż Prace magazynowe (transport i przeładunek) Mechanicy i operatorzy maszyn i urządzeń
 • W magazynie
  Podwyższone buty, idealne do pracy w warunkach kontaktu z gorącymi powierzchniami. produkt najlepszy do branż Przemysł ciężki (także ciężkie prace budowlane) Obróbka termiczna
 • W magazynie
  Wysokie buty, idealne do użycia w niskich temperaturach BERING BIS. produkt najlepszy do branż Przemysł ciężki (także ciężkie prace budowlane) Mechanicy i operatorzy maszyn i urządzeń
 • W magazynie
  Idealne buty do prac dachowych NEW DACHDECKER. produkt najlepszy do branż Mechanicy i operatorzy maszyn i urządzeń Prace budowlane (montażowo-instalacyjne)
 • Buty bezpieczne BCH. produkt najlepszy do branż Prace budowlane (montażowo-instalacyjne) Mechanicy i operatorzy maszyn i urządzeń Obróbka termiczna Przemysł ciężki (także ciężkie prace budowlane)
 • Buty bezpieczne BCT z wyściółką Thinsulate. produkt najlepszy do branż Prace budowlane (montażowo-instalacyjne) Mechanicy i operatorzy maszyn i urządzeń prace porządkowe Przemysł ciężki (także ciężkie prace budowlane)
 • W magazynie
  Buty zawodowe BRUK. produkt najlepszy do branż Prace budowlane (montażowo-instalacyjne) Mechanicy i operatorzy maszyn i urządzeń prace magazynowe (transport i przeładunek)
Pokazuje 1 - 12 z 58 elementów