Kategorie

Producenci

Czapki/czepki 

Jest 142 produktów.

Czapki/czepki

Wiele osób musi pracować w szkodliwych i zagrażających zdrowiu oraz życiu warunkach. Świetnym przykładem są strażacy i hutnicy, którzy są narażeni na działanie wysokiej temperatury i ognia. By zminimalizować negatywne skutki, jakie się z tym wiążą, muszą oni używać odzieży ochronnej, której elementem jest m.in. kominiarka trudnopalna.

To wyrób, który zapewnia ochronę twarzy i szyi w razie krótkotrwałego kontaktu z płomieniami. Nie topi się. Idealnie dopasowuje się do każdej twarzy. Do tego zapewnia komfort termiczny w niskich temperaturach. Ma więc wielofunkcyjne zastosowanie. Oprócz wspomnianych strażaków czy hutników może być używana np. przez pracowników polowych czy leśników w okresie jesienno-zimowym.

Natomiast gdy specyfika zakładu pracy wymaga zachowania najwyższej higieny, warto sięgnąć po czepek ochronny. To wyrób przydatny zwłaszcza w branży gastronomicznej, medycznej i spożywczej. Choć zapewnia dużą odporność chemiczną, dobrze przepuszcza powietrze, dzięki czemu redukuje pocenie się skóry głowy.

na stronę
Pokazuje 133 - 142 z 142 elementów