Kategorie

Producenci

Kamizelki / bezrękawniki 

Jest 109 produktów.

Kamizelki / bezrękawniki

Bardzo często dzieje się tak, że w codziennym życiu próbujemy upodobnić się do zawodowców. Świetny przykład to majsterkowicze-amatorzy oraz profesjonalni monterzy. Obie te grupy używają podobnych narzędzi i odzieży. Ich przedstawiciele szczególnie upodobali sobie kamizelki robocze, które odznaczają się dużą wytrzymałością mechaniczną.

Z racji na wielokrotne przeszyte szwy odzież tego rodzaju jest bardzo trwała. Do tego ma solidne kieszenie, które podołają nawet dużym obciążeniom. Zwykle w takich kieszeniach hobbyści i zawodowcy noszą narzędzia potrzebne w pracy.

Bardzo często takie kamizelki są wyposażone w specjalne pasy czy inne wstawki odblaskowe. Dzięki temu ich posiadacz jest lepiej widoczny po zmroku. Jeśli jednak interesuje nas tylko poprawa bezpieczeństwa na drodze, ostrzegawcza kamizelka ochronna w zupełności wystarczy. Można ją umieścić na oparciu fotela samochodowego albo w apteczce i ubrać w razie potrzeby.

na stronę
  • W magazynie
    :Bezrękawnik ocieplany. produkt najlepszy do branż mechanicy i operatorzy maszyn i urządzeń prace budowlane (montażowo-instalacyjne) prace magazynowe (transport i przeładunek) przemysł ciężki (także ciężkie prace budowlane) rolnictwo i ogrodnictwo
Pokazuje 109 - 109 z 109 elementów